Як Junior тестувальникам шукати роботу: Відео з блогу IT-школи Hillel

Тому компанії, де я проходив випробувальний термін, так і сказав, що обрав корисніший для себе варіант. Вони нормально відреагували й заплатили компенсацію за сім днів моєї роботи. Мене долучили до великого проєкту — сайту для бронювання паркувальних місць.

  • Курс починався через тиждень-півтора, тому одразу й записалася.
  • Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями.
  • Але найчастіше межа між ними розмита, тому дедалі частіше використовують терміни формату Strong Junior, Middle+ тощо.
  • Якщо в туризмі потрібно було супроводжувати туриста і я не могла зробити це на ремоуті, то в IT-сфері працювати віддалено — не проблема.

У нас доступна віддалена робота вдома, тому що ми цінуємо комфорт та безпеку наших співробітників. Студенти познайомляться з інструментами та підходами до автоматизації тестування, зокрема browser automation framework Selenium, який зазвичай використовується для тестування веб-додатків. Студенти https://wizardsdev.com/ дізнаються про підходи та особливості тестування баз даних, кроссбраузерного тестування та тестування API. На цьому модулі студенти вивчають синтаксис мови програмування Java, принципи ООР – об’єктно-орієнтованого програмування, основні типи даних, працюють з об’єктами та колекціями.

Тестування П3

Тому ми змінили підхід до комунікацій державних органів і розмовляємо з українцями людською мовою. Ви сильні в розробці, математичних обчисленнях, ПО, автоматизації, адмініструванні? Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби.

Тут з’являється своя рутина — контроль результатів цих автотестів, їх коригування за потреби, налаштування та підтримка середовища виконання тестів. Так, домашнім завданням приділяється окрема увага – їх буде багато. Курс “Тестування ПЗ” підходить як початківцям, qa automation java вакансії так і айтівцям, що хочуть перекваліфікуватися чи доповнити свої знання. Друг порадив Beetroot Academy, адже знав, що тут викладають досить сильні викладачі й далі в мене питань не виникало. Курс починався через тиждень-півтора, тому одразу й записалася.

Тестування П3 З працевлаштуванням

А як щодо QA automation engineer — які знання необхідні для опанування цієї професії? Розпитали Soft Engineer компанії SimCorp Інесу Сторожеву, що таке автоматизоване тестування і в чому його відмінність від  ручного. Тестувальник онлайн робота розширює можливість вибору компанії та не прив’язує до локації. Якщо ви думаєте, де знайти роботу тестувальнику в Україні, то раді повідомити, що компанія «PandaTem» відкрила QA tester вакансії.

де шукати роботу QA Automation Engineer

Працювала в фін-тех компанії, в мейловій системі з напрямком на секьюрність, а зараз вже понад півтора року працюю в чудовій продуктовій компанії. Тестування – це як спосіб життя, дуже цікаво, завжди розвиває. Викладання для мене це спосіб показати наскільки це чудовий та цікавий напрямок. У разі невиконання цього зобов’язання, школа A-Level поверне вам гроші за весь період навчання. Якщо ти змінюєш сферу діяльності та плануєш розвивати кар’єру в IT з тестування програмного забезпечення, два місяці на курсі QA Manual — те, з чого можна почати свій розвиток. Я йшов на курс тому, що мені було ліньки шукати всю цю інформацію, структурувати її тощо.

Наша команда рекрутерів завжди на зв’язку й готова до спілкування з вами

За даними DOU, медіанна зарплата QA станом на січень 2023 року становить $2000. 1% найбільш високооплачуваних QA-фахівців отримують від $6500. Ті, кого цікавить менеджмент чи коучинг, можуть спробувати себе в ролі Development Manager, People Manager чи Release Train Engineer, який контролює роботу скрам-майстрів. У підсумку я влаштувалася QA automation engineer у компанію SimCorp, де працюю вже повних 8 років. Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі. Можливість кар’єрного зростання зі збільшенням заробітної плати як магніт притягує нових спеціалістів у сферу IT.

де шукати роботу QA Automation Engineer

А ще тестувати продукт можна «вручну» (manual), а також за допомогою коду (automation). Відповідно до цього розрізняють два види QA-інженерів. Хто такий мануальний тестувальник, а хто — автоматизатор? Відтак, інженер автоматизованого тестування ПЗ використовує тести, які покривають певний функціонал продукту та працюють без участі людини.

Основи Web (client – server). Мережа, протоколи передачі Web application structure + тест/опитування

Тут буде доречною автоматизація, і одним із завдань QA automation інженера є написання тест-сценаріїв, які будуть запускатися за необхідності. За допомогою автотестів можна запрограмувати сценарії, які фізично неможливо повторити вручну, або ж порівняти мільйони рядків даних не помилившись. Курс від DAN.IT QA Automation підійде як для тих, хто вже має досвід у тестуванні, так і для новачків. Навчання триває 4 місяці, за цей час студенти отримають всі необхідні практичні знання, які в майбутньому допоможуть їм стати затребуваними спеціалістами. Навчання проходить з акцентом на практику під наглядом досвідчених викладачів. На курсі студенти вивчать популярну мову програмування Java, навчаться автоматизувати процес тестування в проєкті Selenium, зможуть розробляти власні тестові фреймворки та запускати тести.

де шукати роботу QA Automation Engineer

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю – час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови. Selenium — інструмент для автоматизації роботи в web-браузері. Selenium надає застосунок запису/відтворення, що дозволяє створювати тести вебзастосунків без вивчення мов програмування.

Доволі цікава робота, але в цій сфері платять небагато та з затримками. Мені це все набридло й не дуже хотілося туди повертатися. Щоби перевірити, як людина працює, імовірно спитають саме про розв’язання технічного завдання. Наприклад, є сайт «Розетка», що будеш насамперед тестувати.

Після кількох років на одній позиції в компанії мені стало цікаво спробувати себе в девелопменті. Певний час було дуже захопливо, але потім я зрозуміла, що «ламати»  мені подобається більше, ніж «будувати», і повернулася назад у тестування. Сучасний простір дозволяє легко знайти роботу тестувальником у Києві дистанційно, працювати зручно та безпечно.

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення. У спеціаліста ще немає практичного досвіду роботи в команді, реальних успішних кейсів та розуміння — на які питання доведеться відповідати. Працюю у сфері IT понад 5 років і пройшла шлях від студента курсів до досвідченого фахівця у сфері QA. Наразі розвиваюсь в напрямку управляння командами, налагодження процесів QA, аудиту проектів та ресурсного менеджменту. В школі A-level викладаю уже другий рік, викладацька діяльність – це моя дитяча мрія та хобі, що надихає і мотивує розвиватися далі.

Razveseli nas klikom:

0 comments